Czas miesiączki.

Rozmowy na temat dbania o urodę - co robić, aby pięknie wyglądać. Zabiegi, maseczki, suplementy, balsamy... O tym wszystkim rozmawiamy tutaj.

Re: Czas miesiączki.

Postprzez fuzzzy » 29 mar 2020, o 17:34

dla większości z nas miesiączka to nic przyjemnego, to po prostu dni któe trrzeba przetrwać. dla mnie najgorszy ból brzucha, przez te 2-3 dni czuję sie fatalnie, w aptecee babeczka mi poleciła vemonis femi, za kilka dni mam okes to od razu sprawdzę czy to tak dobrze działa, zwyłe odki przeciwbólowe średnio u mnie skuteczne
fuzzzy

Postprzez zassa » 14 kwi 2020, o 09:47

Masz rację, pamiętam te czasy kiedy straszny ból podczas miesiączki nie pozwalał normalnie funkcjonować, teraz biorę tabletki antykoncepcyjne vines i mam ten problem z głowy
zassa

Postprzez kaszabarabasza » 1 lip 2020, o 10:55

Ja od kilku lat mam ciągłe problemy z miesiączkowaniem. Ogólnie czasami to jest taka ruletka, że albo mam okres albo nie i tyle. Wiem, to bardzo dziwne. Także koniecznie muszę co jakiś czas chodzić do ginekologa i także podstawą jest u mnie stosowanie antykoncepcji. Doktor Barbara Blicharczyk także bardzo nade mną czuwa i przy każdej wizycie dokładnie mnie bada.
kaszabarabasza

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowy wygląd i uroda