grzejnik na prąd

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Re: grzejnik na prąd

Postprzez kasjusz » 24 lis 2020, o 17:04

Mam taki w domu awaryjnie, jak nasz piec na pellet (elektryczny) nie ma prądu bo np. na ulicy coś robią. Fajna sprawa ale dużo prądu żre niestety.
kasjusz

Postprzez magma » 16 sty 2021, o 22:06

Na pewno warto byłoby przy takiej inwestycji w grzejniki na prąd pomyśleć o korzystnej zmianie dostawcy energii. W końcu przy takich grzejnikach rachunki byłyby kosmiczne przy naszym prądzie. Ja dowiedziałam się ostatnio o firmie respect energy. Ponoć warto z nimi współpracować. Oni oferują prąd pozyskiwany całkowicie z odnawialnych źródeł.
magma

Postprzez kroswil11 » 17 lut 2021, o 16:50

Zastanawiacie się może jak obniżyć rachunki za energię elektryczną? myślę że warto postawić na ekologiczne rozwiązania fotowoltaiczne. Sprawdźcie na stronę fotowoltaika Poznań ta firma oferuje kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych na dachu oraz na gruncie. Mają w tym duże doświadczenie i warto z nimi współpracować.
kroswil11

Postprzez MagdaLenka » 22 lut 2021, o 13:29

Nie lepiej zostać przy starszych metodach? Są fajne komiki wolnostojące, w których pali się drewnem. Wiem, że https://hajduk.eu/ ma takie z niską emisją CO do atmosfery. Moim zdaniem to jest lepsze rozwiązanie.
MagdaLenka

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park