Apteczka - jak wyposażyć?

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

Re: Apteczka - jak wyposażyć?

Postprzez antek4443 » 8 sty 2021, o 00:17

Z pewnością idealny dla Was będzie też środek na zranienia, bo u nas w domu pojawiają się one bardzo często. Mamy małe dzieci, więc dzieciaki co chwilę gdzieś się przewrócą. Ja zawsze skupiam się na tym, aby zastosować odpowiedni środek, który odkazi ranę.
antek4443

Postprzez Anka21 » 23 sty 2021, o 15:53

To przecież zdecydowanie bardziej złożona kwestia. Jeśli zastanawiacie się nad tym, w jaki sposób moglibyście dzisiaj jeszcze bardziej wzmocnić Wasze zadania ochronne, to koniecznie powinniście pomyśleć o zakupie takich fartuchów jak https://www.medicamask.pl/fartuch-wloknina Być może okażą się one dla Was bardzo potrzebne, więc pomyślcie nad tym dobrze.
materiały promocyjne
Anka21

Postprzez Kacper77 » 17 cze 2021, o 22:12

Na pewno coś na oparzenia słoneczne może Ci się przydać, tym bardziej w dni jak ostatnio, gdzie Słońce nieziemsko pali. Dlatego możesz zajrzeć na https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zdrowie/jak-zlagodzic-oparzenia-sloneczne/, gdzie znajdziesz porady na temat łagodzenia oparzeń słonecznych.
Kacper77

Postprzez GrzeskaN » 29 cze 2021, o 10:47

takie podstawowe rzeczy jak bandaże i tak dalej
GrzeskaN

Postprzez Opuncja » 25 wrz 2021, o 13:08

Jeśli ktoś ma trójkę urwisów to apteczka jest bardzo często w użyciu. Co chwilę zdarza się jakieś nieprzewidziane otarcie, zadrapanie czy skaleczenie. Wart więc zadbać, żeby nasza apteczka zawierała nowoczesne opatrunki, które skutecznie będą zaopatrywać rany nasze i naszych dzieci. Moja apteczka za radą przyjaciółki jest wyposażona w nowoczesne opatrunki od firmy Help4Skin, której produkty to światowa czołówka. Na stronie internetowej Help4Skin znajdziemy kompendium wiedzy na temat gojenia się ran i oparzeń dzięki czemu świadomie będziemy mogli wybrać odpowiedni dla nas produkt. Mnie najbardziej zainteresował żel hydrokoloidowy, który jest nowoczesnym preparatem stosowanym przy leczeniu skaleczeń, otarć czy pęknięć skóry. Żel hydrokoloidowy znacznie przyspiesza gojenie ran chirurgicznych i odleżyn a nawet pomaga przy poparzeniach słonecznych. Drugim preparatem, na który zwróciłam uwagę jest plaster w żelu, który zastąpi mało praktyczny standardowy plaster. Dzięki niemu drażniące czynniki zewnętrzne nie mają dostępu do rany, zapobiega otwarciu się rany, zmniejsza ból i wydatnie przyspiesza proces gojenia. Zachęcam do odwiedzin na stronie Help4Skin i zapoznania się z produktami.
Opuncja

Postprzez zassa » 12 paź 2021, o 12:38

Jeśli chodzi o dziecięcą apteczkę to ja zawsze mam w niej estabiom bo to probiotyk i odpowiednia dawka witaminy d w jednym czyli ułatwia mi to podawanie tych preparatów bo mam 2w 1 i nie muszę już podawać ich oddzielnie.
zassa

Postprzez ingaa » 20 paź 2021, o 21:47

Ja zabieram zawsze ze sobą witaminy które stale przyjmuje, zarówno ja jak i dzieci. Podstawa to witamina D oczywiście, nazywana potocznie witaminą słońca. Ale tego słońca mamy zdecydowanie za mało i bez prawidłowej suplementacji narażamy się na niedobory. W aptece można kupić https://solderol2k.pl/ - to odpowiednia dawka witaminy D w tabletkach o przedłużonym uwalnianiu. Pozwoli skutecznie podnieść poziom witaminy we krwi.
ingaa

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park