Zabieg botoksu w Krakowie

Rozmowy na temat dbania o urodę - co robić, aby pięknie wyglądać. Zabiegi, maseczki, suplementy, balsamy... O tym wszystkim rozmawiamy tutaj.

Zabieg botoksu w Krakowie

Postprzez irma » 3 sie 2021, o 11:54

Pytanie do osób, które miały podawaną botulinę w brodę - czy zabieg bardzo wpływa na mimikę twarzy? Mam problem z zaciskaniem ust i ściąganiem kącików w dół - czy zabieg botoksem na tzw brukowaną brodę pomoże mi w tym problemie?
Jak Wasze wrażenia? Warto?
No i gdzie w Krakowie się wybrać?
irma

Re: Zabieg botoksu w Krakowie

Postprzez bkc » 3 sie 2021, o 12:44

Ja miałam trzy razy ..u mnie efekt bardzo zadowalający..broda się nie marszczy i wygląda ogólnie ładnie. Nie czuję dyskonfortu ..po kilku dniach miałam wrażenie że tak było od zawsze. Ja polecam i robię regularnie.

W Krakowie polecam klinike Bona Dea https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/de ... -typu-a-2/ Na stronie jest kontakt.
bkc

Postprzez sylviaszsz » 4 sie 2021, o 10:15

ja też ostatnio byłam na botoksie, usuwaliśmy w ten sposób lwią zmarszczkę :) jesli chodzi o konkretny salon to z doświadczenia polecam bez dwóch zdań Magiczną Klinikę :) wysoki poziom obsługi pacjenta, doświadczeni lekarze, promocyjne ceny. aż żal nie skorzystać skoro można tak niskim kosztem poprawić to i owo :)
sylviaszsz

Postprzez daniel36Wilk12 » 22 lis 2021, o 11:43

Ja wolę porządny masaż twarzy naturalny chodzę tutaj Terapeuta Manualny Kraków i bardzo sobie polecam
daniel36Wilk12

Powrót do Zdrowy wygląd i uroda