Strona 1 z 1

serwis wózków widłowych

PostNapisane: 3 sty 2020, o 08:28
przez paulinabb
Cześć, poszukuje serwis wózków widłowych - możecie polecić jakieś miejsce?

Re: serwis wózków widłowych

PostNapisane: 5 lip 2021, o 20:29
przez aliś
Nawet do najlepszego serwisu może być problem z transportem wózków. Trzeba wszystko dokładnie przemyśleć i przeanalizować. Możliwości transportu jest wiele. Na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://toyota-widlowe.pl/blog/32_trans ... owych.html i poczytać na ten temat. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na ten temat. Myślę, że warto się tam rozejrzeć, bo można się naprawę wiele dowiedzieć.

Re: serwis wózków widłowych

PostNapisane: 1 sie 2021, o 16:00
przez buka12
A czy ktoś z Was posiada może specjalne uprawnienia na to, żeby obsługiwać wózki widłowe wysokiego składowania? słyszałam, że takie wózki mogą pracować nawet na wysokości 14 metrów, więc nie ma się co dziwić, że do ich obsługi są takie uprawnienia wymagane...Z tego, co wiem, to mogą być one stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnętrz pomieszczeń.

Re: serwis wózków widłowych

PostNapisane: 1 sie 2021, o 20:33
przez Maniak841
Z jakiego skorzystać?

___
siatki sportowe

Re: serwis wózków widłowych

PostNapisane: 25 wrz 2021, o 22:14
przez elka2002
Często wózki widłowe ulegają uszkodzeniu, ponieważ są używane w nieodpowiedni sposób lub w nieodpowiednich warunkach. Warto wszystko dokładnie przemyśleć, aby wybrać najlepszą opcję, która będzie dopasowane do konkretnych potrzeb. Nie wiem czy wiecie, ale wózek spalinowy fajnie sprawdza się na zewnątrz. Poczytajcie sobie o tego typu modelu. Być może się okaże strzałem w 10!