Jak przygotować się do zajścia w ciążę?

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: Jak przygotować się do zajścia w ciążę?

Postprzez kolorka » 26 sty 2021, o 13:03

my w sumie nie przygotowywalismy sie, bo to byla wpadka :) ale mega sie ucieszylismy, los podjal za nas decyzje :) bardzo sie wkrecilam w przygotowywanie wyprawki, czytalam poradniki, staralam sie jak najwiecej wiedzy wchlonac :) znalazlam dobra oferte na bankowanie krwi pepowinowej w Diagnostyka Bank Komorek Macierzystych i bez wahania podpisalismy z mezem umowe, wiem, ze to byla dobra decyzja
kolorka

Postprzez femina » 9 lut 2021, o 10:40

ja się długo starałam o ciążę bezskutecznie a w trakcie badań w szpitalu Medicover okazało sie że mam endometriozę i będę musiała przejść zabieg żebym mogła myśleć o dziecku
femina

Postprzez zassa » 10 lut 2021, o 12:24

kolorka napisał(a):my w sumie nie przygotowywalismy sie, bo to byla wpadka :) ale mega sie ucieszylismy, los podjal za nas decyzje :)

Ja w tej chwili bym sie nie ucieszyła z tego ale to właśnie dlatego stosuję skuteczną antykoncepcję w postaci tabletek vines, skutecznie mnie chronią one przed taką sytuacją
zassa

Postprzez Anka21 » 16 kwi 2021, o 16:16

Pamiętajcie, że w czasie ciąży mogą pojawić się różne emocje, więc nie ma co ich dusić w sobie. Najrozsądniej będzie, jeśli w razie strachu przed porodem, wybierzecie się do Psychomedic.pl. Tam otrzymacie odpowiednie wsparcie psychologiczne, które przygotuje Was do porodu. W https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ macie na ten temat więcej informacji, więc warto skorzystać z takiej pomocy już teraz.
Anka21

Postprzez karin » 20 kwi 2021, o 07:09

żeby konkretnie się przygotować potrzebujesz zdecydowanie więcej wiedzy odnośnie macierzyństwa, rodzicielstwa i wychowania dzieci oraz samej ciąży. Te i wszystkie inne informacje znajdziesz na portalu parentingowym
: https://www.mojniemowlak.pl
karin

Poprzednia strona

Powrót do Kobiece sprawy